השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איך מבררים כמה נקודות יש לי ברישיון הנהיגה? – עדכון 2023

  איך מבררים כמה נקודות יש לי ברישיון הנהיגה? – עדכון 2023

  הרבה מאוד נהגים צוברים במהלך השנים נקודות חובה ברישיון הנהיגה בשל עבירות תעבורה אותן ביצעו, ולא פעם הם שואלים את עצמם איך מבררים כמה נקודות יש לי ברישיון הנהיגה? – עדכון 2023.

  כידוע, על נהג העובר עבירה או עבירות תעבורה יוטל, בדרך כלל, קנס ובנוסף יצברו לחובתו נקודות בהתאם לחומרת העבירה – לטבלת הנקודות לחץ כאן.

  באופן כללי ניתן לומר, כי מספר הנקודות לעבירה בודדת הוא מספר זוגי הנע במדרג שבין 2-10 בהתאם לחומרת העבירה. הנקודות נספרות ומצטברות בכל עבירה נוספת המיוחסת לאותו נהג.

  נקודות הרשומות לחובתו של הנהג תקפות לשנתיים מיום העבירה, אלא אם צבר 22 נקודות או יותר, אז תוקף הנקודות יוארך לארבע שנים.

  המטרות המרכזיות של השיטה הינן: הרתעת נהגים מלבצע עבירות תעבורה; איתור וזיהוי עברייני נהיגה מועדים – "מורשעי תעבורה תכופים"; הגנה ושמירה על בטיחותם של משתמשי הדרך; הפעלת "כלי תיקון" מול הנהגים המורשעים בנהיגה בלתי זהירה, זאת כדי לסייע בידם לשפר את נהיגתם ולהבטיח את כשירותם לאחוז בהגה.

  אמצעי התיקון שיוטלו על נהג שצבר נקודות חובה

  נהג אשר צבר נקודות חובה ידרש לאמצעי התיקון הבאים, זאת לפי מספר הנקודות שעומדות לחובתו: קורס בסיסי/מתקדם לשיפור מיומנויות הנהיגה; פסילת רישיון לתקופה; ביצוע מבחן עיוני או מעשי; בדיקות רפואיות.

  מאמר זה נותן מענה לשאלה איך מבררים כמה נקודות יש לי ברישיון הנהיגה ? – עדכון 2023.

   

  אז איך אוכל לברר כמה נקודות יש לי ברישיון הנהיגה? – עדכון 2023

   

   

  אמצעי הפניה קישור

   

  טופס פניה מקוון בנושא נקודות חובה ובו בקשה לקבל תדפיס על מצב נקודות החובה של הנהג. – התדפיס יישלח בדואר בתוך עשרה ימי עבודה לכתובת הנהג. https://www.gov.il/he/service/driver_penalty_point_check

   

  מוקד טלפוני בו ניתן להזמין תדפיס שיישלח בדואר 5678*
  הנפקת תדפיס על מצב נקודות החובה בעמדות שירות עצמי (רישיומט) – עמדות אלה מוצבות כיום בפריסה ארצית בסניפי משרד הרישוי, קניונים וסניפי סופר פארם. https://www.gov.il/he/departments/bureaus?OfficeId=81118354-e792-4e08-9057-f7ae5200cbf9&limit=10&skip=0

   

  פניה לסניפי משרד הרישוי https://govisit.gov.il/he/app/appointment/29/1844/info

   

   

  דניאל חי עזרא – עורך דין תעבורה

  מאמר זה נכתב על ידי עו"ד דניאל חי עזרא. עורך הדין דניאל חי עזרא שירת בעברו כקצין במשטרת ישראל ובין היתר פיקד על בית הסוהר חרמון. משך שנתיים התמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות דרכים בבית משפט השלום לתעבורה.

  עו"ד דניאל חי עזרא עוסק, בין היתר,  בליווי וייצוג חשודים בביצוע עבירות תעבורה ותאונות דרכים.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני עם עורך דין העוסק בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים. בנוסף, אין הדבר מהווה המלצה או תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניינו של אדם כלשהו.

   

   

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן