השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עו"ד דיני תעבורה

  עו"ד דיני תעבורה מטפל בנושאים שונים הקשורים בתחום התעבורה ותאונות הדרכים, ובעיקר בסיטואציות מורכבות אליהן נקלעים לקוחותיו. בין אלה ניתן למצוא מעורבות בתאונות דרכים, ביצוע עבירות תעבורה שונות, נהיגה בעת פסילת רישיון נהיגה וכדומה או כאשר מוגש כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים. הטיפולים נעשים לטובת לקוח ומול גורמי משטרה, פקידי משרדי הרישוי, תובעים משטרתיים ובתי משפט לתעבורה. הליווי מספק ייעוץ והגנה משפטית אבל תורם רבות גם לתמיכה נפשית במצבים מורכבים במיוחד. "עורך דין דניאל חי עזרא" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  עו"ד דיני תעבורה – מייצג בנאמנות

   

  עו"ד דיני תעבורה

  עו"ד דיני תעבורה מייצג את הלקוחות במקרים רבים. כך כאשר הוא ביצע עבירה חמורה, כאשר קיבל דו"ח שלטענתו אינו חוקי, כאשר נשלל רישיונו על ידי משרד הרישוי בגלל גיל או מחלה, בעת ייצוג מול המרב"ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים) ובמקרים מורכבים אחרים. כאשר מדובר על מעורבות בתאונה קשה עם ובלי הרוגים כדאי לערב אותו כבר בשלבים הראשונים. ייעוץ נכון בשלבים ראשוניים יכול למנוע למניעת סיבוכים עתידיים. הנושאים בהם הוא מטפל הינם תאונות דרכים, נהיגה בשכרות, תחת סמים, ללא רישיון נהיגה, בזמן פסילה, במהירות מופרזת ועוד. במקרים רבים הענישה היא כבדה וכאשר ישנם הרוגים, למשל, אזי האישום עלול להיות גם הריגה ברשלנות שדינה מאסר.

  פעולות מגוונות לטובת הלקוח

  עורך דין תעבורה יכול לסייע בפועל ללקוח במצבים רבים. כך, כאשר רישיונו נשלל לאחר תאונה, כאשר התיק מגיע לתובעים טרם הגשת כתב אישום, בעת ניהול משא ומתן על הסדר טיעון אפשרי בין הצדדים ובבית משפט בעת דיון על התיק ועוד. הוא ינסה להוכיח, למשל, כי לקוחו, הנאשם, לא ביצע את העבירה המיוחסת לו בכתב האישום, שהדו"ח ניתן באופן לא חוקי, שבדיקת ינשוף לנהיגה בשכרות אינה תקינה, שצילום עבירת מהירות נעשה על ידי השוטר שלא על פי הכללים והתקנות וכיוצא בזה.

  ליווי צמוד

  עורך דין דניאל חי עזרא הינו בעל ידע רב ומומלץ לקבל ממנו ייעוץ וליווי משפטי. הוא בעל ניסיון רב וידע עשיר שנרכשו מלימודים, השתלמויות והתמחות ממוקדת שנמשכה שנתיים במסגרת בית המשפט השלום לתעבורה. הוא יעמיד את כישוריו לטובת כל לקוח ויטען לטובתו. הוא ישאף לזיכוי מוחלט אבל כל הקלה מהעונש המרבי בחוק יכולה להוות, בנסיבות מסוימות, הצלחה ללקוח.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעץ משפטי פרטני עם עורך דין תעבורה, העוסק בתחום דיני התעבורה. בנוסף, אין הדבר מהווה תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניין.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן