השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין לתעבורה בקריות

  עורך דין לתעבורה בקריות

  עורך דין לתעבורה בקריות מייצג נאשמים וחשודים בביצוע עבירות תעבורה.

  עבירות בתחום דיני התעבורה מתקיימות בהתאם לסדר הדין הפלילי. פירוש הדבר הינו שחקירת משטרה כנגד חשוד בביצוע עבירת תעבורה חמורה מתנהלת כמו חקירת משטרה בעבירות פליליות אחרות, כגון: עבירות בתחום הגניבה, האלימות, ההונאה ועוד.

  חשוב לדעת, כי אישום בעבירת תעבורה אינו פוסח על נהגים נורמטיביים, הנוהגים שנים ללא רבב – כל נהג בימי חייו עלול להיקלע לסיטואציה של תאונת דרכים או האשמה בעבירת תעבורה אחרת.

  העובדה שדיני התעבורה מתנהלים בהתאם לסדר הדין הפלילי מובילה לכך שהן הסמכות לחקור את העבירה והן הסמכות המקומית באשר לניהול התיק בבית המשפט, יהיו באזור בו בוצעה עבירת התעבורה.

  עורך הדין דניאל חי עזרא הינו עורך דין לתעבורה בקריות. בעברו כיהן עו"ד עזרא כקצין משטרה ומפקד בית הסוהר השיקומי חרמון. את הכשרתו המשפטית עשה בבית המשפט השלום לתעבורה.

   

  עורך דין לתעבורה בקריות  – ייצוג מן הרגע הראשון

   

  עורך דין לענייני תעבורה בחיפה

  קיימת חשיבות רבה בנוגע לייצוג אדם הנחשד עבירת תעבורה חמורה כבר בשלבים הראשונים של חקירת המשטרה. כאשר מדובר בחשד לגרימת תאונת דרכים עם נפגעים מקבל הדבר חשיבות יתרה, מכיוון שמדובר בחקירה מורכבת ובעלת פרטים רבים שיכולים שמשפיעה מאוד על ההחלטה האם להגיש כתב אישום.

  חקירת משטרה בתאונת דרכים

  חקירת המשטרה בנושא תחל כאשר יוודע למשטרה על תאונת הדרכים.

  בשלב הראשון תאסוף המשטרה ממצאים מזירת התאונה, תבצע מדידות, תצלם את הזירה, תתשאל עדים ואף תחקור חקירה ראשונית את הנהג החשוד בגרימת התאונה.

  תפקידו של עורך דין לתעבורה בקריות הינו לייעץ לחשוד כיצד להתנהל בחקירת המשטרה. המטרה הראשונית שבייצוג הינה לנסות למנוע הגשת כתב אישום כנגד הנהג החשוד.

   

  הוגש נגדי כתב אישום בגין ביצוע עבירת תעבורה, מה עלי לעשות?

  בהחלטה להגיש נגדך כתב אישום בגין גרימת תאונת הדרכים המשטרה טוענת, בעצם, כי יש בידיה די ראיות להביא להרשעתך בבית המשפט.

  מומלץ, אם כן, לפנות לעורך דין לתעבורה ותאונות דרכים, שייצג אותך בהליך המשפטי בבית המשפט. עורך הדין ילמד את חומר החקירה בתיק ויגבש את אסטרטגיית ההגנה לצורך ניהול התיק בבית המשפט.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני עם עורך דין תחבורה, העוסק בתחום דיני התעבורה. בנוסף, אין הדבר מהווה המלצה או תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניין.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן