השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונות אופנוע

  תאונת אופנוע עורך דין

  עורך דין תאונות אופנוע מייצג נפגעים המעורבים באירועים אלו. הליווי חיוני כבר כאשר ברור כי יש נפגעי גוף, וכמובן, כאשר יש הרוגים בתאונה קטלנית. בכל אירוע כזה רשאים הנפגעים או בני משפחותיהם להגיש תביעות לפיצוי כספי. התביעה מוגשת מול חברת הביטוח, בהתאם לחוק לפיצוי לנפגעי תאונות דרכים. "עורך דין דניאל חי עזרא" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  עורך דין תאונות אופנוע – מתמחה בנישה זאת

  עורך דין תאונות אופנוע מייעץ רבות בנושאים אלו ואחת העצות הראשונות הינה לגשת לטיפול רפואי ולדווח למשטרה על תאונת הדרכים. אם ניתן, כדאי לתעד את האירוע מכל צדדיו – הכוונה היא לצילום המקום, לתיאור האירוע, ללקיחת מספרי טלפון של עדים לתאונה ועוד. כמו כן, יש לשמור על מסמכים רפואיים ואחרים הקשורים בנושא כולל הוצאות כספיות רלוונטיות ועוד. במקרים של נפגעים קיימים גם דו"חות של בוחני המשטרה וגם בהם יהיה ניתן להיעזר בעתיד. תביעת הפיצויים במקרה כזה מתנהלת לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975, המסדיר את תביעות הנזיקין בגין תאונות דרכים.

  עורך דין תאונות אופנוע מקצועי

  תהליך תביעה כזה יכול להיות מורכב. הוא מתחיל בהגשת תביעה ישירה לחברת הביטוח וניהול משא ומתן עימה. במידה והתאונה הינה עצמית (דבר מקובל ונפוץ בקרב אופנוענים), אזי היא תישלח לחברת הביטוח המבטחת אותו, למשל. אם אין הסכמות לגבי כל הסכום המגיע או חלקו אזי לא יהיה מנוס אלא מהגעה לבית משפט. שם ינסה עורך הדין לשכנע את השופטים בזכות לקוחו לקבל פיצוי בגין התאונה. במקרה כזה יפוצה לקוחו והכספים ייעדו לשיקום, לפיצוי על הפגיעה ועוד. עורך דין דניאל חי עזרא הינו בעל ידע בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הידע אותו רכש מגיע מהתמחויות בנושא וכן ממתן שירותים בתיקים דומים. השירות מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג מול גורמים שונים וליווי עד לסיום התהליך.

  עורך דין תאונת אופנוע

  עורך דין תאונת אופנוע

  עורך דין תאונת אופנוע מטפל בתאונות דרכים בהם קשור כלי תחבורה זה ובאחרות נוספות. תאונות דרכים עם מעורבות אופנועים גורמות פעמים רבות לנזקים גופניים קשים. ניתן להבדיל בין תאונות עצמיות ובין אחרות, בהן רכב אחר פוגע ברוכב האופנוע, למשל. הטיפול בכל אירוע שונה וכדאי לערב עורך דין מנוסה בעניין. "עורך דין דניאל חי עזרא" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  עורך דין תאונת אופנוע – ייעוץ וייצוג

  עורך דין תאונת אופנוע יכול לסייע רבות. כדאי לערב אותו בראשית התהליך כי אז הוא יכול להשיא עצות חכמות אשר יגדילו את הסיכוי להצלחה בתביעה עתידית – אם היא מוגשת. מנגד – למנוע סיבוכים אפשריים. הוא ייעץ לתעד ולשמור היטב כל חומר הקשור לאירוע. תביעת נזיקין בהליך כזה מתנהלת לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975, המסדיר את תביעות הנזיקין בגין תאונות דרכים.

  חוק זה קובע את הכללים לפיהם בני אדם שנפגעו בתאונות דרכים, או כאלה התלויים באנשים שנהרגו בתאונה, זכאים לפיצויים מבעל הרכב הפוגע מבלי קשר למידת האשם בגרימת תאונת הדרכים. מדובר בחוק שתכליתו סוציאלית ומטרתו העיקרית הינה הענקת פיצוי למי שנפגע בתאונת דרכים במטרה להביא לשיקומו המהיר.

  כאמור, חשוב מאוד לתעד את המסמכים הקשורים לאירוע, בכלל זה מסמכים רפואיים, מסמך האישור המשטרתי המעיד על תאונת דרכים עורך דין דניאל חי עזרא כאן להילחם בשבילכם!

  עורך דין תאונת קטנוע

  את התביעה מגישים מול חברת הביטוח הרלוונטית ומנהלים עימה משא ומתן. במידה והטענות מתקבלות אז יקבל הנפגע פיצוי מוסכם. במידה וחברת הביטוח מתנערת מאחריות ניתן להגיש תביעה לבית המשפט המתאים. במידה ומתקיים דיון בתיק גם בבית הדין לתעבורה ניתן להיעזר בחומרים רלוונטיים ממנו. עורך דינו של התובע יציג טענותיו ויעשה רבות למען הצדקתם. הוא יציג מסמכים ועדויות, יביא תקדימים משפטיים ופסיקות ממקרים דומים ועוד. הצלחתו תזכה את הלקוח בסכומי כסף שנועדו לפיצוי, לשיקום וכדומה. מומלץ לקבל שירות מקצועי מ"עורך דין דניאל חי עזרא" שהינו בעל ידע רב בתחום, אותו רכש דרך התמודדות וניהול תיקים דומים. השירות שלו מקיף, ניתן עם יחס אישי וכולל ייעוץ, ייצוג מול גורמים שונים, ליווי בבית משפט ועוד.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעץ משפטי פרטני עם עורך דין המתמחה בתחום. בנוסף, אין הדבר מהווה תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניין.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן