השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונות דרכים

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ מייצג לקוחות שנפגעו הם או קרוביהם בתאונות דרכים. כדאי לערב אותו כבר בשלבים מוקדמים, כאשר ברור כי מדובר באירוע חמור, ובוודאי, כאשר ישנם הרוגים. במקרה כזה, הנפגעים או בני משפחותיהם יכולים להגיש תביעה לפיצוי בגין הנזקים. ייעוץ נכון בשלבים מוקדמים עשוי לייעל את התהליך ולמנוע סיבוכים עתידיים. "עורך דין דניאל חי עזרא" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ – ייצוג וליווי צמוד

   

   

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ מקבל את התיק לידיו ונערך לטפל בו. הליווי ללקוח הינו חשוב משפטית אבל לעיתים הוא מסייע גם מבחינה נפשית בשל המצוקות שהוא חווה בעת הזאת. תאונות דרכים עלולות לקרות בשל סיבות מגוונות, בכלל זה: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בעת פסילת רישיון, כאשר אין רישיון נהיגה וכדומה. העצות הראשונות ללקוח הנפגע יהיו, בדרך כלל, לפנות לטיפול רפואי ולגשת למשטרה לצורך דיווח על התאונה וקבלת אישור משטרתי על תאונת הדרכים. בנוסף, יתבקש הלקוח לשמור כל מסמך אשר רלוונטי לקרות התאונה, לרבות מסמכים רפואיים ומשטרתיים, כל אלו יסייעו לו בעתיד וישמשו בסיס לטענות לקבלת פיצוי.

  תהליך מורכב

  התביעה במקרה כזה מתנהלת לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975 (להלן: חוק הפיצויים לנפגעי תאונות הדרכים), מסדיר את נושא תביעות הנזיקין בגין תאונות דרכים. חוק זה קובע את הכללים לפיהם בני אדם שנפגעו בתאונות דרכים, או כאלה התלויים באנשים שנהרגו בתאונה, זכאים לפיצויים מבעל הרכב הפוגע מבלי קשר למידת האשם בגרימת תאונת הדרכים. מדובר בחוק שתכליתו סוציאלית ומטרתו העיקרית הינה הענקת פיצוי למי שנפגע בתאונת דרכים במטרה להביא לשיקומו המהיר.

  התביעה אמורה להיות מוגשת מול חברת הביטוח האחראית, ובדרך כלל מתנהל משא ומתן בין הצדדים בניסיון ליישב את המחלוקת טרם פניה לבית המשפט. במידה והדבר אינו מתאפשר מוגשת תביעה לבית המשפט אשר דן בעניין. במקרה כזה, עורך הדין יגייס את כל כישוריו וייעזר בכלל החומרים המצויים בידו במטרה להוכיח טענותיו ולשכנע את השופטים בצדקתו. כל פיצוי כספי יסייע לשיקום חיי הנפגע, ולפיצוי על הפגיעות הפיזיות והנפשיות.

  ליווי מקצועי

  מומלץ לקבל שירות עם יחס אישי מעורך דין דניאל חי עזרא שעוסק בתחום. השירות מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג מול גורמים שונים וליווי כללי עד לסיום התיק. הוא ישמח להעמיד את יכולותיו לכל לקוח נזקק.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעץ משפטי פרטני עם עורך דין המתמחה בתחום. בנוסף, אין הדבר מהווה תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניין.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן