השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תאונת אופנוע

  עורך דין תאונת אופנוע מטפל בתאונות דרכים בהם קשור כלי תחבורה זה ובאחרות נוספות. תאונות דרכים עם מעורבות אופנועים גורמות פעמים רבות לנזקים גופניים קשים. ניתן להבדיל בין תאונות עצמיות ובין אחרות, בהן רכב אחר פוגע ברוכב האופנוע, למשל. הטיפול בכל אירוע שונה וכדאי לערב עורך דין מנוסה בעניין. "עורך דין דניאל חי עזרא" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  עורך דין תאונת אופנוע – ייעוץ וייצוג

  עורך דין תאונת אופנוע יכול לסייע רבות. כדאי לערב אותו בראשית התהליך כי אז הוא יכול להשיא עצות חכמות אשר יגדילו את הסיכוי להצלחה בתביעה עתידית – אם היא מוגשת. מנגד – למנוע סיבוכים אפשריים. הוא ייעץ לתעד ולשמור היטב כל חומר הקשור לאירוע. תביעת נזיקין בהליך כזה מתנהלת לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975, המסדיר את תביעות הנזיקין בגין תאונות דרכים.

  חוק זה קובע את הכללים לפיהם בני אדם שנפגעו בתאונות דרכים, או כאלה התלויים באנשים שנהרגו בתאונה, זכאים לפיצויים מבעל הרכב הפוגע מבלי קשר למידת האשם בגרימת תאונת הדרכים. מדובר בחוק שתכליתו סוציאלית ומטרתו העיקרית הינה הענקת פיצוי למי שנפגע בתאונת דרכים במטרה להביא לשיקומו המהיר.

  כאמור, חשוב מאוד לתעד את המסמכים הקשורים לאירוע, בכלל זה מסמכים רפואיים, מסמך האישור המשטרתי המעיד על התאונה ועוד.

  תהליך התביעה

  את התביעה מגישים מול חברת הביטוח הרלוונטית ומנהלים עימה משא ומתן. במידה והטענות מתקבלות אז יקבל הנפגע פיצוי מוסכם. במידה וחברת הביטוח מתנערת מאחריות ניתן להגיש תביעה לבית המשפט המתאים. במידה ומתקיים דיון בתיק גם בבית הדין לתעבורה ניתן להיעזר בחומרים רלוונטיים ממנו. עורך דינו של התובע יציג טענותיו ויעשה רבות למען הצדקתם. הוא יציג מסמכים ועדויות, יביא תקדימים משפטיים ופסיקות ממקרים דומים ועוד. הצלחתו תזכה את הלקוח בסכומי כסף שנועדו לפיצוי, לשיקום וכדומה.

  שירות מקצועי

  מומלץ לקבל שירות מקצועי מ"עורך דין דניאל חי עזרא" שהינו בעל ידע רב בתחום, אותו רכש דרך התמודדות וניהול תיקים דומים. השירות שלו מקיף, ניתן עם יחס אישי וכולל ייעוץ, ייצוג מול גורמים שונים, ליווי בבית משפט ועוד.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעץ משפטי פרטני עם עורך דין המתמחה בתחום. בנוסף, אין הדבר מהווה תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניין.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן