השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תעבורה בחדרה ייעוץ חינם

  עורך דין תעבורה בחדרה ייעוץ חינם

  עורך דין תעבורה בחדרה ייעוץ חינם, הינו עורך דין שתחום התמחותו במשפט התעבורה בישראל. עורך דין תעבורה בחדרה ייעוץ חינם ייעץ במקרים בהם עולה חשד לביצוע עבירת תעבורה חמורה, זימון לחקירה בחשד לגרימת תאונת דרכים או עבירת תעבורה אחרת.

  מומלץ, כי בעבירות תעבורה חמורות הפניה לעורך דין תעבורה תהיה כבר בשלב הראשון של ניהול התיק – שלב בו עוד ניתן להשפיע בשאלה האם יוגש נגדכם כתב אישום או לא.

  עורך דין תעבורה בחדרה ייעוץ חינם יוכל לייעץ ולהכווין אתכם בנבכי ניהול התיק התעבורתי – הן בשלב הליכי החקירה והן בשלב ניהול התיק בבית משפט.

   

  חקירת המשטרה בתיקי תעבורה חמורים

   

  עורך דין לתעבורה בבאר שבע

  חקירת משטרה בתיקי תעבורה חמורים תתנהל לפי חוק סדר הדין הפלילי ובאופן הדומה לחקירת משטרה בתיקים פליליים אחרים, למשל: עבירות אלימות, פשיעה ועוד.

  סיבה זו גורמת לכך שלא מעט אנשים, שומרי חוק בדרך כלל, נקלעים לסיטואציה בה הם נקלעים לדין הפלילי בשלב בו מוגש נגדם כתב אישום בגין ביצוע עבירת תעבורה חמורה, כמו, למשל, גרימת תאונת דרכים עם נפגעים בדרגות פציעה שונות.

  מכאן החשיבות ההתייעצות עם עורך דין תעבורה בעיקר כדי להתכונן כראוי לחקירת המשטרה. חשוב להדגיש כי ישנה חשיבות לייעוץ משפטי טרם חקירה משטרתית, בעיקר בקרב אנשים נורמטיביים אשר אינם מורגלים בסיטואציה הזאת.

  חקירת משטרה בעבירות תעבורה

  חקירת המשטרה תחל בעת שיוודע למשטרה על כך שנעשה עבירת תעבורה חמורה. בסיום החקירה המשטרתית יוחלט האם להגיש כתב אישום כנגד האדם החשוד בביצוע העבירה. ההחלטה האם להגיש כתב אישום תתקבל רק אם יובן מחומר החקירה שניתן על בסיסו להרשיע את הנאשם בבית המשפט.

  דוגמה לחקירת משטרה במקרה בו אירעה תאונת דרכים עם נפגעים ברמות פציעה שונות. מיד עם הידיעה על תאונת הדרכים תקיים המשטרה חקירה כדי למצוא את הגורם האחראי לגרימתה. ניהול החקירה יתבצע על ידי בוחן התנועה המשטרתי, שהוא הגורם המוסמך מטעם המשטרה לנהל חקירות בעבירות תנועה.

  בסיום חקירת הבוחן יועבר תיק החקירה לתביעה המשטרתית לצורך החלטה האם להגיש כתב אישום.

   

  דניאל חי עזרא – עורך דין תעבורה בחדרה

  מאמר זה נכתב על ידי עו"ד דניאל חי עזרא. עורך הדין דניאל חי עזרא שירת בעברו כקצין במשטרת ישראל ובין היתר פיקד על בית הסוהר חרמון. משך שנתיים התמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות דרכים בבית משפט השלום לתעבורה.

  עו"ד דניאל חי עזרא עוסק, בין היתר,  בליווי וייצוג חשודים בביצוע עבירות תעבורה ותאונות דרכים.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני עם עורך דין העוסק בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים. בנוסף, אין הדבר מהווה המלצה או תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניינו של אדם כלשהו.

   

   

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן