השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תעבורה בראשון לציון ייעוץ חינם

  עורך דין תעבורה בראשון לציון ייעוץ חינם

  תחום חוקי התעבורה בישראל מקיף את כל נושא עבירות התעבורה לסוגיהן, כולל ענישה בגין ביצוע עבירות תעבורה מכל סוג בתחום התחבורה.

  חשוב לדעת כי מדובר בתחום המקיף מספר רב של הוראות, חוקים ותקנות הקשורים כולם לתחום התחבורה בישראל. בעקבות ההיקף הנרחב של הנושא ישנם פעמים בהם גם נהגים טובים מוצאים את עצמם, לעיתים, על ספסל הנאשמים בשל טענה לעבירת תעבורה חמורה שביצעו או כנאשמים בגרימת תאונת דרכים עם נפגעים.

  עורך דין תעבורה בראשון לציון ייעוץ חינם, ייעץ בדיוק במקרים הללו בהם אתם חשודים בביצוע עבירת תעבורה חמורה, זומנתם לחקירה בחשד לביצוע עבירת תעבורה, או במקרה בו כבר הוגש נגדכם כתב אישום לבית המשפט.

  במקרים בהם מדובר בעבירות תעבורה חמורות מומלץ לפנות לעורך דין תעבורה בראשון לציון ייעוץ חינם כבר בשלבים הראשונים של ניהול התיק – ניהול נכון של התיק בשלביו הראשונים מגדיל את הסיכוי להימנע מכתב אישום.

  עורך דין תעבורה בראשון לציון ייעוץ חינם יוכל לייעץ ולהכווין אתכם בנבכי ניהול התיק התעבורתי – הן בשלב הליכי החקירה והן בשלב ניהול התיק בבית משפט.

   

  עורך דין תעבורה בראשון לציון – כיצד מתנהלים תיקי תעבורה חמורים?

   

  תאונת דרכים עורך דין

  לא רבים יודעים אבל תיקי תעבורה חמורים מתנהלים לפי סדר הדין הפלילי. מאותה סיבה, לא מעט אנשים שומרי חוק בדרך כלל נקלעים לסיטואציה בה הם נפגשים עם הדין הפלילי  כאשר הם מוגש נגדם כתב אישום בגין ביצוע עבירת תעבורה חמורה (אישום בגרימת תאונת דרכים עם נפגעים או אישום בגין נהיגה במהירות מופרזת

  בחלק מהמקרים).

  נגזרת מכך שתיקי התעבורה מתנהלים בהתאם לחוק סדר הדין הפלילי, מובילה לכך שחקירות משטרה בעבירות תעבורה חמורות מתבצעות בדומה לחקירת חשודים בעבירות פליליות אחרות, כגון: גניבה, מרמה, אלימות וכו'.

  מכאן נובעת החשיבות להתייעץ עם עורך דין בראשון לציון ייעוץ חינם, וזאת כדי להתכונן כראוי לחקירת המשטרה. משנה חשיבות יש לייעוץ משפטי בקרב אנשים נורמטיביים – שומרי חוק – אשר אינם מורגלים בחקירות פליליות.

   

  חקירת משטרה בעבירות תעבורה

  חקירת המשטרה תיפתח ברגע שיוודע למשטרה על עבירת תעבורה חמורה. בסופה של החקירה יוחלט האם להגיש כתב אישום כנגד האדם החשוד בביצוע העבירה.

  דוגמה. במקרה בו אירעה תאונת דרכים עם נפגעים ברמת חבלות של ממש תקיים המשטרה חקירה כדי למצוא את האשם לגרימת התאונה. ניהול החקירה המשטרתית יופקד בידי בוחן התנועה שהוא הגורם המוסמך מטעם המשטרה לנהל חקירות בעבירות תנועה.

  בסופו של דבר יועבר תיק החקירה לתביעה המשטרתית והיא זו שתחליט האם להתקדם שלב ולהגיש כתב אישום לבית המשפט – הגשת כתב אישום תהיה רק כאשר התביעה תתרשם שיש די ראיות להוכחת אשמתו של החשוד בבית משפט.

  מכאן החשיבות הגדולה של קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין תעבורה בראשון לציון, אשר ייעץ בשלבי החקירה ואיסוף הממצאים בזירה מתוך מטרה לאתר פגמים ראייתיים שייהוו נקודת פתיחה טובה יותר בעת שקילת החלטת הפרקליטות האם להגיש כתב אישום בתיק.

   

  דניאל חי עזרא – עורך דין תעבורה בראשון לציון

  מאמר זה נכתב על ידי עו"ד דניאל חי עזרא. עורך הדין דניאל חי עזרא שירת בעברו כקצין במשטרת ישראל ובין היתר פיקד על בית הסוהר חרמון. משך שנתיים התמחה בתחום דיני התעבורה ותאונות דרכים בבית משפט השלום לתעבורה.

  עו"ד דניאל חי עזרא עוסק, בין היתר,  בליווי וייצוג חשודים בביצוע עבירות תעבורה ותאונות דרכים.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני עם עורך דין העוסק בתחום דיני התעבורה ותאונות הדרכים. בנוסף, אין הדבר מהווה המלצה או תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניינו של אדם כלשהו.

   

   

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן