השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תאונת דרכים עורך דין

  תאונת דרכים עורך דין יכול לייצג היטב בסיטואציה מורכבת זאת. הליווי חשוב במיוחד, כאשר יש בתאונה נפגעים אשר עשויים להגיש תביעות לפיצוי בגין נזקים. מדובר על מקרים מורכבים וכדאי להכניס את עורך הדין לתמונה כבר בראשית האירוע. הוא יכול לטפל בו זמנית או בנפרד מול הרשויות, חברות ביטוח, המשטרה ועוד. "עורך דין דניאל חי עזרא" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  תאונת דרכים עורך דין – ייצוג הולם

  תאונת דרכים עורך דין ינחה כבר בהתחלה את המעורבים על הדרך שעליהם לפעול. בכל תאונה עם נפגעים הוא ייעץ לבצע שורה של פעולות. להזמין חוקרי משטרה, מד"א, לצלם את זירת האירוע, לתאר אותו, לשמור מספרי טלפונים של עדים לתאונה. כן עליו לשמור את כל המסמכים השונים ובמיוחד, הרפואיים. התיעוד הנ"ל חשוב לצורך התדיינות עתידית מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי והרשויות השונות שאמורות לפצות את הנפגעים. משא ומתן לפיצוי יכול להיערך במסגרת דיונים בין שני הצדדים וכאשר לא מגיעים להסכמות, אזי יהיה צורך להגיש תביעה לבית המשפט. במקרים מסויימים ניתן אף להסתמך על דיונים הנערכים בבית דין לתעבורה לגבי אותו אירוע.

  ייעוץ וליווי

  עורך הדין יבדוק כל תיק ויבין אותו לעומק. במידה והוא יסבור כי אין ממש בתביעה הוא ימליץ שלא להגיש אותה. בכל מקרה בו יש סיכוי להצלחה הוא ייצג במיומנות את הלקוח. התביעה במקרה זה תתנהל לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975, אשר מסדיר את תביעות הנזיקין בגין תאונות דרכים.

  חוק זה קובע את הכללים לפיהם בני אדם שנפגעו בתאונות דרכים, או כאלה התלויים באנשים שנהרגו בתאונה, זכאים לפיצויים מבעל הרכב הפוגע מבלי קשר למידת האשם בגרימת תאונת הדרכים. מדובר בחוק שתכליתו סוציאלית ומטרתו העיקרית הינה הענקת פיצוי למי שנפגע בתאונת דרכים במטרה להביא לשיקומו המהיר.

  שירות מקצועי

  "עורך דין דניאל חי עזרא" הינו בעל ידע בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות. הוא עוסק בתחום תאונות הדרכים באופן מקיף הכולל ליווי וסיוע לנפגעים, ייעוץ וליווי נאשמים בכך שגרמו לתאונת דרכים, ייצוג מול רשות הרישוי ועוד. הוא בעל ידע רב ועשיר, המאפשר לו להצליח בפעולות השונות שהוא עושה לטובת לקוחו. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרד לכל לקוח נזקק.

  * הערה: מאמר זה הינו למטרת מידע כללי ואינו מהווה תחליף לייעץ משפטי פרטני עם עורך דין המתמחה בתחום. בנוסף, אין הדבר מהווה תחליף לייעוץ טרם חקירה במשטרה או כל הליך אזרחי, מינהלי או פלילי אחר המתקיים בעניין.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  דילוג לתוכן